Kes me oleme?

Ilupesa on ilusalong Nõmmel, mis avati juulis 2005 aastal eesmärgiga luua mõnus ja hubane koht, kus pakkuda kvaliteetset iluteenust, sõbralikku teenindust ja personaalset lähenemist.

Ilupesa Ilusalong asub Nõmme linnaosas kaasaegsetes ja avarates ruumides kogupindalaga üle 110 m2, mis teeb Ilupesast ühe Nõmme suurema ilusalongi.

Ilupesa kollektiivi kuuluvad oma ala parimad spetsialistid: kosmeetikud ja juuksurid. Oleme püüdnud kujundada salongi selliseks, et tulija tunneks ennast alati oodatuna, saaks parima teeninduse ja suhtumise. Meie praegused paljud lojaalsed kliendid kinnitavad, et see on meil õnnestunud. Läheneme kliendile personaalselt, püüdes leida igaühele just temale sobiva lahenduse. Samuti on meie eesmärgiks pidev areng, seetõttu ootame ka tagasisidet oma klientidelt.

Suurt rõhku paneme teenuste kvaliteedile ja hügieenile – meil on kasutusel kuumsterilisatsioonimeetod ning kasutame väga palju ühekordseid tooteid.

Lastele on oma nurgake, kus saab joonistada ja mängida.

Asume Nõmme keskusest ja Nõmme turuhoonest mõned sajad meetrid Hiiu poole, perearstikeskuse kõrval asuvas heledas ilusas ja uues majas. Sissepääs on Pärnu mnt poolsest küljest, mis on tähistatud numbriga 289/2.

Tasuta parkimisvõimalus maja ümbruses.

Meie inimesed

Valentina

Valentina

Saame tuttavaks! Olen juuksur Valentina! Sattusin erialale 20 aastat tagasi..
Minu inspiratsiooniks on minu kliendid! Mul on hea meel, et mõnikord saan poole tunni pärast kliendi ja sellega ka tema meeleolu täielikult muuta. Mulle meeldib pakkuda kohalolu ja enesekindlust!

Eva

Olen tänaseks kosmeetikutööd teinud pea 15 aastat.
Selle aja sisse mahub nii periood õpetajana kosmeetikakoolis, kui arvukalt enesetäiendust, nii erialast kui ilu ja tervist laiemalt toetavaid (toitumine, homöopaatia, taimemaailm jpm).
Nii ma siis katsungi oma töös integreerida kõiki oma teadmisi-oskusi oma klientide ilu, tervise ja rahulolu nimel!

Eva
Joana

Joana

Lõpetasin Eesti Esimese Erakosmeetika ja rahvusvahelise CIDESCO kooli aastal 2006. Asusin sama aasta jaanuaris tööle Ilupesasse, kus kohtasin toredaid töökaaslaseid ja kliente.
Hiljuti omandasin ka teise eriala, milleks on eelkoolipedagoogika, millega saan balansseerida kosmeetiku tööd.
Kliendid on öelnud, et peale protseduuri ja salongis veedetud aega tunnevad nad ennast puhanuna ja rõõmsameelsemana kui tulles.  See ongi minu jaoks kõige suurem tänu ja see millepärast ma ikka rõõmuga tööle tulen, et saan inimesi aidata ja õnnelikumaks teha.

Katrin-Helen

Nii tore Sind siin kohata- saame tuttavaks – olen kosmeetikuna tegelenud  nüüdseks juba 21 aastat.
Minu kutsumus on olla panuseks Naise heaolu ja rahulolu suurenemises, tõsta tema energeetikat. Minu töö on minu suur kirg ja hobi, olen südame põhjani inspireeritud kõigest, mis toob mind ja mu klienti lähemale ilule, harmooniale, rahulolule.
Tegelen palju iseenda tasakaalu, sisemise arengu ja rahuloluga- ainult nii saan olla panuseks teistele.
Teed tervisemaailmas alustasin Tartu Ülikoolis õppides hambaravi – huvi tõi mind aga kosmeetikuõppesse.
Mind köidab inimene kui holistiline tervik – ilu, tervis, harmoonia ning tasakaal- see on õnn. Kui saan tuua naeratuse näole oma klientidele ja muuta tema päevas kasvõi osakene ilusamaks, olen rõõmus.
Õpin hetkel  Tervise Akadeemias toitumisnõustamist, nii et peagi saab meie salongis ka oma toitumist analüüsida. Eriti köidavad mind heaoluhoolitsused, massaaž-  naudin  emotsiooni, mida saan kliendis luua.

Oled oodatud! Aitähh, et usaldad end minu kätesse. Ilusa kohtumiseni!

Brenda Randroo Oja

Deva Lokita (Brenda Randroo Oja)on Osho Rahvusvahelise Keskuse meditatsiooniõpetaja ja meditatsioonijuhtide koolitaja, Osho Meditatsioonikeskuse Eestis üks rajajatest, Eckhart Tolle School of Awakening Teacher of Presence (kohalolu õpetaja).

Sigrid

Tere, mina olen Sigrid.
Olen õppinud Eesti Kosmeetikute ja Juuksurite Erakoolis ning kosmeetikuna töötanud 17 aastat. Ootan rõõmuga nii juba ammuseid tuttavaid kui ka uusi kliente! Töötan näohooldussarjaga Nimue.

Sigrid
Ilupesa grupipilt