Näohooldus mehaanilise puhastusega

Nagu mõni klient on poolnaljaga öelnud: “Mehaaniline puhastus ei meeldi mulle, see meeldib mu nahale”. Mehaaniline puhastus on üldiselt üks valulikumaid näohoolduste seas, seetõttu suhtuvad kliendid sellesse erinevalt. Loomulikult sõltub palju ka kliendi valutundlikkusest ja sellest, kui palju on vaja puhastada.

Näonaha mehaaniline puhastus sobib eelkõige Sulle, kui Sul on vaja naha puhastamist ummistunud pooridest ehk komedoonidest, miiliumidest ja kui Sa soovid kohest ja kiiret tulemust. Kui Sul on lisaks rasuummistustele ka põletikulisi vistrikke ja tegu on juba akne probleemiga.

Soovitame hoolduste vahele mitte väga pikki perioode jätta, et naha seisukord ei halveneks ja hooldus ei oleks liialt valus. Samuti tuleb mehaanilist puhastust teha vastavalt vajadusele, kui naha poorid vajavad jälle puhastamist või teha seda vaheldumisi teiste hooldustega.

Mehaanilise puhastusega näohooldus kirjeldus

puhastatakse Su nahk näopiimaga ja -toonikuga meigist ja tolmust. Kooritakse näonahale vastava koorimiskreemiga. Kuivema ja õrnema naha puhul õrna bioloogilise koorijaga või rasusema ja tugevama naha puhul veidi intensiivsema teralisema koorijaga. Seejärel nahk aurutatakse sooja auruga, et poorid avaneksid ja rasu pooridest oleks hõlpsam eemaldada.

Seejärel teeb kosmeetik mehaaniline puhastuse, kasutades poorilusikat ja steriilset sidet. Pärast puhastust nahk dessinfitseeritakse.

Lõpetuseks kannab kosmeetik Su näole mõnusa rahustava pooreahendava maski, silmaümbrusesse ja kaelale niisutavad pehmendavad maskid. 10-15 minuti möödudes, peale maski eemaldamist, näo- ja silmaümruskreemid. Su nahapoorid on puhtad, nahk on mõnusalt värske ja klaar.

Näidustused ja vastunäidustused

Selle puhastuse eelised on eelkõige kiire tulemus – Su nahapoorid tehakse koheselt puhtaks. Miinuseks on see, et hooldus võib olla sõltuvalt kliendi valutudlikkusele mehaanilisele töötlusele tõttu valus ja pisut nahka traumeeriv.

Näohooldus mehaanilise puhastusega ei sobi üldse või tehakse väga harva klientidele, kel on kapillaarne tundlik nahk, mis reageerib punetusega kõrgete ja madalate temperatuuride muutustele. Tundliku naha puhul soovitab kosmeetik mõnd muud hooldust.

Samuti ei tohi ühtki näohooldust teha kui näonahal on lahtised haavad ja tugevad allergilised lööbed. Igasuguse kahtluse puhul  konsulteeri kindlasti enne kosmeetikuga. Lõplikult aitab Sul otsustada kosmeetik, kas ja millist hooldust on soovitav teha või mitte.

CliniCare ja Kalahari tooted

Meie salongis kasutatakse mehaanilise puhastuse tegemiseks CliniCare ja Kalahari tooteid. Mõlemad on kvaliteetsed kosmeetikasarjad ja väga kõrgelt hinnatud nii klientide kui ka kosmeetikute seas. Allergia võimalus on mõlema sarja puhul viidud miinimumini. Kosmeetik aitab valida ka kodus kasutamiseks sobivaid tooteid – kreeme ja näopuhastusvahendeid.

Väga oluline on ka õige kodune hooldus. Siis on Su nahaprobleemid väiksemad või kaovad sootuks(nagu näiteks naha kuivusest tingitud probleemid). Samuti vähendavad õigesti valitud näopuhastusvahendid pooride ummistumist ja põletike teket. Soovitusi õigeks koduseks näonaha hoolduseks jagavad Sulle meelsasti meie kosmeetikud.